بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیتتان را متوجه بشید!

زرد:

بسیار حساس و بدبین هستید و از هر چیز بدیع و مدرن بدتان میاید و برایتان قابل هضم نیست که یک حکومت میلیون ها دلار خرج رفتن به کره ماه را بکند در حالی که کره زمین پر از انسان های مستحق کمک میباشند.مردم همیشه شما را اخمو و عصبانی مییابند.


نارنجی:

به خاطر عمر و سال هایی که به بطالت تلف کرده ای بر خود خشم داری ولی یادت نرود که فقط تو نیستی که مسوولیت همه بدبختی های دنیا را بر دوش داری اگر بتوانی مشکلات خصوصی خود و خانواده ات را حل کنی مطمئن باش که خیلی زرنگی.


ابی:

از زندگی و یکنواختی خسته شده ای.احتیاج به تنوع و هیجان داری و به همین زودی هاست که اکثر قید و بندهای زندگی را از هم خواهی گسست.
در دوره ای هستی که احساس میکنی دلت میخواهد همه چیز را تغییر بدهی و دستی بر سر و صورت خود بکشی و شاید هم فرم موها را عوض کنی و لباست را تغییر بدهی.


سبز:

اگر از این رنگ متنفری حتما یک چیزتان میشود.اگر در هدف هایتان شکست خورده اید چرا دیگران را شماتت میکنی؟
خودت را تنهاترین موجود روی زمین حس میکنی و با این شخصیتی که دارید دیگران حق دارند تنهایتان بگذارند.سعی کنید به جای خود خوری به کتابخانه بروید و در اجتماعات شرکت کنید و خودتان را از برج عاجی که ساخته اید بیرون بیندازید تا ببینید که دنیا با تمام بدی هایش چقدر باارزش است.


قهوه ای:

ترستان از این است که نتوانید ماموریتتان را به اتمام برسانید.چه ماموریتی؟؟
ایا فکر میکنید اگر همه دانش های دنیا را هم در ذهن و مغز کوچکتان جای بدهید اخرش به کجا خواهد رسید؟ تا دیر نشده کمی به تفریح برسید به عشق فکر کنید که حتی عذابش نیز شیرین است.


خاکستری:

زندگی بر علیه شما بوده است از همه چیز محروم بوده اید و این خشمگینتان میکند.
حسود نیستید و از سرنوشت بدتان شکایت دارید ایا فقط شما هستید که به همه ارزوهایتان نرسیده اید؟ یادتان نرود که ممکن است شما یکی از خوشبخت ترین مردم روی زمین نباشید ولی بدبخت ترین نیز نیستید.


سیاه:

فکر میکنید در دنیا بدی وجود ندارد.فکر میکنید بدبختی فقط افسانه است که به کره زمین ربطی ندارد.خودتان را کامل میدانید و سعی میکنید که اشتباه نکنید ولی اگر کردید هرگز اعتراف نخواهید نمود.


سفید:

اگر شما از سفید متنفرید یا اگر هاله مغناطیسی دور بدنتان فاقد این رنگ است با عرض معذرت باید جنابعالی را دیوانه پنداشت

/ 0 نظر / 10 بازدید