عدم استفاده از گوگل و یوتیوپ در سوم و چهارم مهر 91

فوری فوری فوری

شرکت گوگل طی سخنان مدیرش مارتین جوزنبولت اعلام کرد که انتشار فیلم توهین امیز به رسول الله را در یوتیوپ متوقف نمیکند زیرا این را آزادی اندیشه مینامد .
به همین دلیل علمای مسلمان استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوپ را در تمامی کشور های مسلمانان را به مدت دو روز برای فهماندن اعتراض مسلمانان و اینکه یک ملیارد و نیم مسلمان نمیتوانند توهین به پیامبر بزرگوارشان را بپذیرند ، منع کردند .
و روز دوشنبه و سه شنبه ۲۴و ۲۵ سپتامبر (سوم و چهارم مهر) روز عدم استفاده از دو سایت یاد شده است و انتظار میرود سهم شرکت گوگل افت کرده و خساراتش به ۲۱۰ میلیون دلار برسد .
لطفا پخش کنیدسهام شرکت گوگل در 11سمپتامبر امسال (که این فیلم موهن منتشر شده)به ازای هر سهم 692.19 بوده و هم اکنون بعد از گذشت 9 روز کاری(در هفته 5 روز کاری محسوب می شود) با رشدی 6.04 درصدی به 733.99 دلار به ازای هر سهم رسیده است که این رقم در مجموع سهام این شرکت را به 240 میلیارد دلار رسانده است.
به نوعی می توان ادعا نمود که توهین به پیامبر اکرم (صلّی اللَّه علیه و آله و سلّم) اقتصاد گوگل را شکوفا نموده است.
اگر این تحریم علاوه بر ایران در تمام کشورهای اسلامی و غیر اسلامیِ مسلمان نشین فراگیر شود می تواند ضربه مهلکی بر پیکره اقتصاد گوگل صهیونیستی وارد آورد.
حقیقتاً اکنون که ما می دانیم که با این تحریم می توان بر اقتصاد گوگل تآثیر منفی بگذاریم پس بر ما لازم است که در اطلاع رسانی این موضوع در کشور و خارج از کشور همکاری فوری و فراگیر داشته باشیم و از هر طریق که می توانیم(پیامک-ایمیل-شبکه های اجتماعی و به هر شکل ممکن) این حرکت را فراگیر کنیم تا از این طریق سرویس صهیونیستی گوگل را مجبور به عقب نشینی کنیم

/ 0 نظر / 101 بازدید