!!! شتر گاو پلنگ !!!

گر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت خودتان و خصوصیاتی که باعث می‌شوند دیگران، شما را بیشتر دوست داشته باشند، پیدا کنید، به تست زیر با کمال صداقت پاسخ دهید.


۱- فرض کنید شما مشخصه‌ی صورت کسی می‌باشید، کدام قسمت از صورت او هستید؟

1. چین وچروک
2. لکه
3. خال زیبایی
4. کک‌ومک
5. لبخند


۲- دوست دارید چه نوع پرنده‌ای باشید؟

1. شباهنگ
2. جغد
3. عقاب
4. فلامینگو
5. پنگوئن


۳- کدام‌یک از آلات موسیقی را دوست دارید؟

1. پیانو
2. ویلون
3. سازدهنی
4. گیتار
5. دف


۴- کدام‌یک از برنامه‌های تلویزیونی برای شما جالب‌تراست؟

1. اخبار و برنامه‌های مستند
2. فیلم‌های درام و زندگی‌نامه
3. هیجانی و پلیسی
4. عشقی و ماجرایی
5. کمدی و کارتون


۵- کدام‌یک از بازی‌های شهربازی را بیشتر دوست دارید؟

1. هیچ‌کدام
2. قطار یا قایق
3. نمایش و اجرای کمدی
4. چرخ‌وفلک و وسایلی که سریع می‌چرخند
5. ترن‌های هوایی سریع‌السیر


۶- آیا شما به اشتباهات خوتان می‌خندید؟

1. هرگز
2. به‌ندرت
3. برخی مواقع
4. به‌طور معمول
5. همیشه


۷- اگر دوست شما سربه‌سرتان گذاشت، چه عکس‌العملی نشان می‌دهید؟

1. عصبانی می‌شوید
2. ناراحت می‌شوید
3. برای‌تان جالب است
4. تلافی می‌کنید
5. چندین برابر تلافی می‌کنید


۸- اولین چیزی که صبح موقع بیدارشدن به فکرتان خطور می‌کند، چیست؟

1. کار و یا تحصیل
2. مشکلات زندگی
3. صبحانه
4. روزی که در پیش دارید
5. کاری که تا شب انجام خواهید داد


۹- در زندگی‌تان چه شعاری دارید؟

1. وقت طلاست
2. سحرخیز باش تا کامروا باشی
3. آن‌چه برای خود می‌پسندی، برای دیگران هم بپسند
4. زندگی‌کن و به دیگران هم اجازه‌ی زندگی‌کردن بده
5. بی‌خیال باش ” هرچه بادا باد “


۱۰- آیا به همه‌ی حیوانات علاقه‌مندید؟

1. هرگز
2. تعداد کمی از حیوانات
3. برخی از حیوانات
4. بیشتر حیوانات
5. تمام حیوانات


۱۱- شما لبخند می‌زنید؟

1. هرگز
2. به‌ ندرت
3. گاهی‌ وقت‌ها
4. اغلب
5. آن‌قدر زیاد که برخی فکر می‌کنند دیوانه هستم


۱۲- نظر دیگران راجع‌به شما اغلب کدام مورد است؟

1. بی‌رحم
2. سرد و بی‌احساس
3. زیبا
4. دوست‌داشتنی
5. خوش‌گذران


۱۳- شما احساس عشق و قدردانی خود را نشان می‌دهید؟

1. هرگز
2. به‌ ندرت
3. گاهی
4. اغلب
5. حداکثر تا جایی که امکان دارد


۱۴- شما اعتقاد دارید که برای شاداب‌بودن، باید ساعت‌هایی از روز را فقط صرف خودتان کنید؟

1. هرگز
2. به احتمال زیاد نه
3. گاهی
4. بله
5. البته، تا جایی که امکان دارد


۱۵- آیا زندگی شما با برنامه‌ریزی پیش می‌رود؟

1. حتی در تعطیلات هم برنامه‌ریزی می‌کنم
2. همیشه برنامه‌ریزی می‌کنم
3. بستگی به روز هفته دارد
4. در‌صورت امکان اجازه می‌دهم که خودش پیش‌آید
5. همیشه بدون برنامه‌ریزی روزها را طی‌می‌کنم

نتیجه‌گیری آزمون:

(در ادامه مطلب)


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۳۸٩/٤/٢۳ساعت ۳:٤۱ ‎ب.ظ توسط nOvid نظرات () |

روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید فرض می کنیم که شما متولد 8 مهر 1355 هستید.مهر ماه هفتم (7) سال است

پس :


2 = 1+1 = 11 = 0+7+3+1 = 1370 = 1355+7+8
شماره تولد 2 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید .
تفسیر اعداد :

1- خالق و مبتکر :

' یک' ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند، گاهی خود خواه می شوند. با این حال 'یک' ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند . همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که 'بهترین' باشند . در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند .

2- پیام آور صلح :

' دو' ها سیاستمدار به دنیا می آیند ! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند . اصلا تنهایی را دوست ندارند . دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد . اما از طرف دیگر ، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند.از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند .

3- قلب تپنده زندگی :

' سه ' ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال،اجتماعی،جذاب،رمانتیک وبسیار بردبار و پر تحمل .خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه آنها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود رابه کار می گیرند. بسیار محبوب اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند که دنیا را از دید واقعگرایایه تری هم ببینند .

4- محافظه کار :

' چهار' ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بدانند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند . بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند .

5- ناهماهنگ با جماعت :

' پنج' ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود،غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری ،تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند .

6- رمانتیک و احساساتی :

' شش' ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند . یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنرو موسیقی هستند .. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند.'شش' ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند .

7- عاقل و خردمند :

' هفت' ها جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند.احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعارآنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند . مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه !

8- آدم کله گنده :

' هشت ' ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستندو طرحهاو نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسوولیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان رابه وجود می آورند که دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند .

9- اجرا کننده و بازیگر :

' نه ' ها ذاتا هنرمند هستند . بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند . با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کـس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

نوشته شده در ۱۳۸٩/٤/٢۱ساعت ۱:۱٦ ‎ق.ظ توسط nOvid نظرات () |

Design By : Mihantheme